| Gabriellla989 a întrebat:

Iti poti face un abonament la o revista la Posta daca nu ai 18 ani?

Răspuns Câştigător
| elena445 a răspuns:

Pai nu prea stiu nu cred dar poti face pe numele mamei sau al tatalui si iti da tie revista si daca vrei sa platesti poti strange bani si poti da mamei sau tatei sa plateasca.

| Gabriellla989 explică (pentru elena445):

Stiu ca am facut comenzi pe internet pe numele meu si le-am putut lua, am sa fac pe numele mamei!

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, poti face asta, de obicei, iar daca nu ai inca buletin, il poti folosi pe cel al unuia dintre parinti (cu acceptul lor, desigur).

| Gabriellla989 explică (pentru thegatekeeper):

Buletin am, l-am facut pana la urma pe numele meu. Multumesc oricum!