| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc serialul "jersey shore" si de abia astept sa apara restul episoadelor din sezonul 4. cine mai urmareste jersey shore?

7 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Jersey shore e cea mai penibila emisiune care a existat vreodata, mai bine ma uit la OTV.
Sunt doar niste cocalari italo-americani...si totusi decat un Guido mai bine un cocalar

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru francesca89):

@francesca89 Asta e doar parerea tawinking

| francesca89 a răspuns (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Si parerea lumii.Doar cei de la Jersey Shore se cred mari basini.

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru francesca89):

@francesca89 nu decide tu parerea lumii si lasa-i pe ei sa decida. si stii ce mult castiga cei de la jersey shore care se cred mari"basini"? in primul sezon au castigat 5000dolari pe episod fiecare in parte(deci de ex snookie a castigat 5000dolari pe episod) sezonu 2: 10, 000dolari pe episod fiecare in parte sezonu 3: 30, 000dolari pe episod fiecare(in afara de sammy sweetheart si ronnie) si gandeste-te ca au participat si la emisiuni cum ar fi wwe raw, dancing with the stars si multe altele + ca am auzit ca au publicat unii dintre ei si carti.so .yea.they are fu*k*yng rich! so shut up! Cand o sa faci tu acesti bani atunci le poti spune cum vrei tu pana atunci nu mai decide tu ce crede restul lumii si decide numai pentru tinewinking big grin(btw : daca am greseli de scriere e din cauza ca e soramea aici si ma bazaie.gh)

| francesca89 a răspuns (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Crezi ca oricine are bani e automat inteligent?
Cei de la Jersey Shore au devenit faimosi pentru scandalurile pe care le faceau,oricum totul e regizat,iar pustoaicelor le plac,normal, altfel emisiunea n'ar avea rating, altfel n'au avea bani.Sunt mai tarani si mai hidosi decat cocalarii din Romania,de fetele alea sa nici nu mai vorbesc,sfideaza bunul gust,sunt de'a dreptul ridicole,piele portocalie, extensii prost facute, unghii roz de 3 metri,serios acum?
Daca esti asa cum cred eu ca esti,vei spune ca sunt invidioasa, dar hai sa-ti spun:nu, nu sunt invidioasa.O tampita de un metru jumate(Snookie)care se baga intr'un jacuzzi cu 4-5 tipi,care ii linge pe toti, dar niciunul n'o baga in seama, e...LAME!

Si faptul ca ai bani nu inseamna ca te poti comporta ca un prost!
Si in legatura cu ce ai scris tu, ca snookie face 5000 de dolari pe episod,ce pot sa spun? Odata banii aia se duc,ea viitor nu prea are, avand in vedere faptul ca e incredibil de proasta si n-are absolut niciun talent! Emisiunea se va termina si ea odata si apoi, ce crezi ca se va'ntampla? Nici nu'ti vei aduce aminte de ei.
http://bodyodd.msnbc.msn.com/......y-suggests citeste asta!

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru francesca89):

@francesca89 Stii ce? lasa asa cum ii.fiecare avem dreptul la parere chiar daca sunt contradictorii...eu am parerea mea tu pe a ta.nu are rost sa ne tot "atacam" una pe alta ca sunt sigura ca nu va duce nicaieri...tu cu parerea ta eu cu a mea si puctbig grin(daca am greseli d scriere asta e big grin laughing )

| francesca89 a răspuns (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Cu ce te'am atacat draga?
Nu te'am jignit cu ABSOLUT nimic.