| Galina_2008 a întrebat:

Iubesc un baiat cu o clasa mai mare...Suntem colegi.la cercul de ecologie.il iubesc ft mult insa mi-e frica sa-i spun.si nici nu stiu cum sa-i spun.

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Nui spune. Fal sa isi dea seama sigur. Fai complimente, apreciaza mereu tot cea ce face la cercul de ecologie.Si incearca sa iei legatura cu el pe mess sa vorbiti mult si sa te mai dai la el.Ca sa isi dea seama ca il placi.Si in rest totul vine de la sinehappy
Totul va fi binehappy. Mereu se termina totul okhappy
Succes
Spre ca te-am ajutat cu ceva.sad
Papahappy

| Nextone a răspuns:

Profita ca esti cu el in acel cerc de ecologie si vorbeste mai mult cu el, mai intai fiti prieteni. Fa-i compimente mai zambeste-i probabil isi va da seama SAU poti vorbi cu el pe mess mai multe, mai flirtati daca fata in fata iti este rusine. Dar cel mai simplu este sa il faci pe el sa isi dea seama ca il placi si daca si el te place cu siguranta va face ceva.Baftahappy

| Galina_2008 explică:

Da fetelor aveti dreptate, eu vb cu el pe netinsa nu apare avem subiecte de discutie ft rar vorbim, si plus la acesta el totul le spune prietenilor lui totul el nici nu ma ia in seama la scoala doar rareori lui ii plac fetele care le place sa iasa in evidenta in fata baietilor, insa eu sunt alt fel de fata, mie mi-e rusine sa ma manifestez in fata baietilor