| papatukjatlekjulk a întrebat:

Iubesti? Esti iubit? Ia sa vedem ce fel de raspunsuri avemlaughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iubesc pe toata lumea, si pe tine te iubesc si pe toti TPU-istii ii iubesc laughing

aaa tu te referi la iubire adevaratathinking
nu iubesc dar sunt iubita happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iubesc...si nu prea conteaza daca nu mi se raspunde cu aceeasi moneda.Ma simt bine cand stiu ca cei din jurul meu sunt fericiti.

| monyk a răspuns:

Buna, pai eu iubesc, dar nu cred ca sunt iubita si asta cam doaresad...

| yellowalien a răspuns:

Da si da :X. momentanhee hee

| xibalba a răspuns:

Da si da.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

La capitolul iubire stau foarte bine, din fericire.

Da, iubesc! Si sunt iubita love struck

O seara placuta!

| marsy a răspuns:

Nu iubesc. si nu sint iubita. tongue

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Iubesc bunicii si prietenii, e reciprocahappy(cred). Acuma de iubire de aia periculoasa nu am partelaughing.recuperez euoh go on

| Roxana6044 a răspuns:

Am iubit. Dar ink mai sunt iubitastraight face... Da e my bine asabig grin

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Da, dar nu...mai mult nu spuncrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și una și alta. Sunt ok la capitolul ăsta.
Tu?
Pa, pa.