| Alexiamano a întrebat:

Iubire sau prietenie? Ce alegeti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Persoane de contact

| Adry05 a răspuns:

De ce nu ambele? dacă ai relație nu poți avea și prieteni sau cum laughing

| Ofiintă a răspuns:

Evident că iubire.

| Ofiintă a răspuns:

Trebuie să fi asexual încât să alegi o relatie de prietenie, în defavoarea unei iubiri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cine spune ca daca nu esti intr-o relatie de iubire cu cineva, acea persoana nu poate sa iti fie si prieten/a? confused

| Sofer a răspuns:

De la o prietenie frumoasa se leagă o iubire de neuitat.

| mont a răspuns:

Prietenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din partea cui. happy

| UnDiavol a răspuns:

Iubire adevărată nu se compară cu nimic veșnic dar doar iubirea adevărată tot sufletul și din toată inima ta

| DenqOO a răspuns:

Pai una o implica si pe celalata

| UniData a răspuns:

Intr-o relatie normala le ai pe ambele asa ca intrebarea nu e valida.