| alexuta124587haign a întrebat:

Iubita mea pleaca la bucuresti pentru 4 zile si vreau sa ii fac un cadou care sa ii aminteasca de mine sau ceva dragut pentru perioada in care o sa fie departe de mine si nu ma pot hotara ce sa ii ofer am nevoie de ceva sugestii va rog

1 răspuns:
| codrinstefan2103 a răspuns:

Salut,
Eu zic să-i cumperi ceva ce-l va purta tot timpul cu dânsa, gen o brățară mai deosebită, sau un lănțișor, poate un ceas. Ideea e să-l privească și să știe că-i de la tine. La inele nu m-aș arunca decât dacă ești de ceva timp cu dânsa. Baftă.