| mickey13 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei! Vreau sa cumpar un cadou pentru iubita mea care va pleca pentru o perioada in Franta... ceva sa ii aminteasca de mine, ceva semnificativ...

Multumesc! Cel mai interesant raspuns primeste fundawinking!

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Ii poti lua un lucru pe care sa il poarte tot timpul cu ea,in orice moment.Ii poti darui o bratara frumoasa cu initiala ta sau ale voastre, un lantic, poate chiar un inel frumos...Sau ii poti darui o fotografie cu voi doi intr-o rama deosebita, un album foto, un animal de plus care ii poate tine companie atunci cand se va simti singura...
Oricum ceva care sa ii aminteasca in orice clipa de tine si sa o faca sa zambeasca si sa vrea din ce in ce mai mult sa se intoarca la tine happy

7 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu zic sa inramezi poza voastra preferata, iar pe spatele pozei sa- scrii un mesaj frumos de genul asta:

'' In putin timp am invatat sa iubesc un suflet minunat, un suflet care merita ceva mai mult decat ceea ce ii pot oferi eu. Tu esti floarea cea mai draga din sufletul meu, doar tu mi-ai alinat inima ranita de durere si sufletul umbrit de tristete. Nu mint atunci cand iti spun ca te iubesc, nu mint atunci cand iti spun ca imi lipsesc imbratisarile tale. Niciodata nu voi avea timp pentru a-ti scrie, a-ti reda in cuvinte tot ceea ce simt pentru tine: iubire, pasiune, dorinta... sunt doar cateva dintre cuvintele care-mi vin in minte cand ma gandesc la tine. Iti multumesc pentru absolut tot, esti o dulce si te voi purta mereu in sufletul meu, vei avea mereu un loc special oriunde voi fi vei fii in gandul meu. Nu te voi uita, nici o distanta nu va schimba niciodata lucru acesta. Acum te las inchei aici pentru ca nu mai pot scrie imi dau lacrimile. Te iubesc mult de tot sa ai grija de tine te pupic dulce cu drag iubitul tau (si iti scrii numele).''

Pe mine sincer m-ar impresiona un astfel de cadou pentru ca nu e vorba de banii pe care-i cheltui facand un cadou, ci de sufletul pe care-l pui.

| Sweet111 a răspuns:

Mai bine un kalendar cu voi doi sau un portret cu voi doi cu o rama cu inimioare.thinking sau poti sai cumperi un fel de inimioara care se desparte in doua jumatati. si e ca doua coliere.winking bafta love struck

| pinkflower a răspuns:

Lipeste cu lipici vreo 6-8 poze cu voi doi.
Ex: Iei o poza, dupa asta mai iei inca o poaza si o lipeste cu coltul pozei de jos din stanca cu coltul celei lalte poze de sus din dreapta. Intelegi? Si tot asa. Deci sa nu fie toate pozele drepte ...trebuie mai "nearanjate". Va iesi super si cand va pleca in Franta se va uita pe fiecare si isi va aduce aminte de ziua respectiva cand voi doi v-ati facut poza. Ii va placea cu siguranta, crede-ma ca si mie mi-ar placea sa imi faca cineva un asemenea cadou big grin. Eu sper ca te-am ajutat cu ce am putut, iti urezi succes!

| magdaa a răspuns:

Da-i un lantisor, sau o bratara, sau un inel[din argint] ca sa le poata purta tot timpul :*

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Eu te sfătuiesc să îmbini frumosul cu tehnologia.Îţi recomand să îi faci cadou un breloc special, încarci poze cu tine pe el iar apoi i-l faci cadou.Ea îşi va aminti de tine de fiecare dată când bagă mâna în buzunar, de fiecare dată când descuie uşa şi de fiecare dată când deschide cutia poştală etc.Va intra contact cu imaginea ta probabil mai mult decât şi când eraţi amândoi împreună.Eu zic că ar fi cel mai bun cadou care aduce aminte.Un lucru solid va fi lăsat în vitrină,acesta este purtător pe oriunde, nu ai cum să-ţi laşi cheile acasă.În plus de asta, pe acest site vei beneficia şi de livrare gratuită la orice produs: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să te fi ajutat, o zi aşa cum ţi-o doreşti.

| fotomatic a răspuns:

Ti-as sugera sa personalizezi o cana sau o perna cu fotografia voastra. Vei fi tot timpul sub ochii ei. Te poti inspira de aici: www.epersonalizari.ro

| mickey13 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, toate sunt foarte bune!