| mardeamor a întrebat:

Iubitul meu a plecat in turcia si acum se intoarce a spus ca e la rusi cat face pana in romania de la rusi? vreau un raspuns cat mai repede.mersii

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai, daca e la Novosibirsk, face vreo 12 - 18 ore pana la granita cu Romania.

| DragonFLoW a răspuns:

Dupa cum zice gigiro, da, e posibil 12-18 ore in acelasi timp conteaza si mijlocul de transport programul mijlocului de transport orashul din care pleaca opririle, schimbul mijlocului de transport, nu poti obtine un raspun clar fara astfel de detalii.

| RUMBURAK a răspuns:

Poate vama ruse.ca la rusi nu prea cred.