| Cristy19 a întrebat:

Iubitul meu e la inchisoare si curind vine acasa, sa demonstrat ca el nu e vinovat in ce sa intimplat, a stat aproape 2 ani inchis.Acum vine acasa si nu stiu cum o sa reactionez cind lumea o sa vb dintr-o parte si din alta, Ajutati-ma cu vreun sfat! Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a demonstrat ca e nevinovat,daca tu il iubesti,ce-ti pasa ce spune lumea? Lumea vorbeste,ca asa e ea,dar tu nu trebuie sa te agiti din cauza asta. Lasa-i sa vorbeasca,tu stii ce e intre voi si restul nu mai conteaza.E iubitul tau, asta inseamna ca sunteti doi, nu voi doi plus restul lumii.

1 răspuns:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Daca voi chiar va iubiti nu ar trebui chiar deloc sa te iei dupa tot ce auzi in stanga si dreapta,lumea de aia e facuta sa vorbeasca,stiu cum e, niky macar nu ii mai iau in seama, am obosit sa ma consum pentru orice vorba.Acum gandeste-te ca daca iubitul tau nu ar fi fost niciodata inchis,un motiv de barfa tot se gasea, toti suntem vorbiti intr-o anumita masura, toti avem dusmani.Asta e viatawinking
Bafta in continuare!