| anonim_4396 a întrebat:

Joburi pentru timizi? big grin (sunt baiat)

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

În grup, e un joc foarte interesant. Chiar dacă elti timid, te va scăpa de timiditate dacă ești sincer.
Vă adunați mai mult și vă luați ceva (noi foloseam bere sau vin, dacă nu sunteți intr-un loc unde să nu aveți probleme din cauza asta, e ok). Apoi, fiecare pe rând spune o afirmație. Spre exemplu: "Am bătut un animal." Cei care au făcut acest lucru vor bea o gură, cei care nu, nu vor bea. Nu câștigă nimeni dar e foarte amuzant. Mai ales când ne îmbătam și spuneam lucruri foarte indecente. Dar ideea e să fiți sinceri Și să știți să vă opriți, nu beți până dați în comă alcoolică!

| Psihoyounger a răspuns:

Joburi? Abia acum, la 15 ore după ce ți-am răspuns am mai citit odată. Citisem jocuri inițial laughing
Oricum, încearcă-l!

| AskLex a răspuns:

E vorba de loc de munca nu jocuri laughing laughing laughing