| Adriana_8922 a întrebat:

Joc barn buddy si am 74 de vecini sad si atunci cand imi arat dragostea pentru ferma imi da 496 coins crying am o prietena care are 67 si ii da 501 crying ~~!

Voi cati prieteni aveti si cate coins va da?

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Aveam vreo 60 si imi dadea la fel ca si tie laughing

| bianca9422 a răspuns:

Eu am 80 si imi da la fel ca si tie

nu cred ca prietenei tale ii da mai mult ca tine, cu mai putini vecini, poate te-a mintit

happy

| Adriana_8922 explică:

@Quicky : Nu am voie sa fiu si eu curioasa laughing?!

| Anonymous0 a răspuns:

Eu am 105 prieteni si imi da exact ca si tiestraight face

| Quicky a răspuns:

Doamne feri!laughing la ce te ajuta 496 coinsi?straight face cumperi o planta ca bani tot faci de o amarata de orhidee tot plantezi pe ele si ai bani cu caruta