| cacatu_5110 a întrebat:

Joc metin2 si mai nou am un calculator cu placa video mai mica si de atunci mi se blocheaza pc (cam des) si nu pot face absolut nimic decat sa ii dau restart,, ati intampinat vreodata problema asta,, si daca da cum ati rezolvato?

1 răspuns:
| Masonul23 a răspuns:

Nu am intampina problema asta si nu ai ce sa faci ori nu mai joki metin2 ori iti iei un pc mai bun(nu e de la placa video probabil iti trebuie mai mult ram, poti sa joci metin2 si fara placa video laughing ca e praf)ori ii tot dai restart