| kitty00 a întrebat:

Jocuri pe care le pot juca cand vorbesc cu prietenii prin sms, pe mess! Gentongueune-mi o intrebare pe care nu ai avea curaj sa mi-o pui(vreau aici si cateva intrebari) sau Caracterizeaza cateva persoane intr-un singur cuvat! Funda la primul raspuns care are legatura cu intrebarea si vot la alte 4 care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Jocul celor "20 de intrebari". Ii pui 20 de intrebari tu, 20 iti pune el/ea.

| MuzicaBooM a răspuns:

Ahh am o idee geniala! Faci o conferință cu multi prieteni si va jucatori FLORI FETE SI BAIETI(daca il sti!)