| Genuitoarea a întrebat:

Jocuri pentru Samsung S5230 Star? Dau fundita! Am catat pe net dar nu stiu de unde sa le downloadez explicati-mi si mie sunt mai grea de cap pls.

Răspuns Câştigător
| GABRIELLAX a răspuns:

ZEDGE.com e site-ul de unde trag eu. daca nu gasesti inseamna ca sunt numai pe site-ul firmei producatoare si sunt pe bani! sorry, dar Samsung cam asa procedeaza! baftã

4 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

Multumesc,intrebarea a fost pusa in septembire anul trecut. nu mai am de mult telefonul acela. mersi orkm :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google jocuri s5230 si sigur o sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ss5230.com/jocuri.php?page=2 uite aici, dar trebuie sa ai card ca nu merg toate

| Claudia1001 a răspuns:

Pai cauta pe mobile9.com sau mobile9.ro, am descarcat o gramada