| Abecedare a întrebat:

De unde pot sa downloadez jocuri pentru Samsung S5230? Si cum le instalez pe el?

7 răspunsuri:
| Abecedare explică:

Si cum le instalez?

| NamelessGirl a răspuns:

Intra pe site-ul acesta si trebuie sa iti explice http://www.ss5230.com/old/

| StefaniaM a răspuns:

Intra pe m.zedge.net,selecteaza-ti telefonul[daca trebuie], iar acolo ai ceva jocuri [gratis]. Trebuie doar sa apesi pe butonul de download/free download. Funda?

| GEO9999 a răspuns:

Poti gasi foarte multe pe mobil9
Uite un link : http://gallery.mobile9.com/o/samsung+s5230+star_2472/

| Hirbu_Sebastian_1996 a răspuns:

De aici iei tot ce vrei pentru Samsung S5230 http://www.s5230.go.ro/s5230.php si la instalat e usor daca ai card trebuie sa ai un folder other files daca nu il ai il faci tu si in el bagi fisierul care la'i descarcat apoi bagi cardul in tel si intri in menu/my file/si sus daca scrie phone schimba si trebuie sa scrie card sau cv de genu apoi te duci la other files si la fisierul respectiv si intri in el apoi trebuie sa te descurci ca e simplu

daca nu ai card ai nevoie de cablul usb/de date si CD'ul tel'ului in fine instalezi cd'ul si intri in tel si la fel trebuie sa ai other files dupa ce bagi jocul/aplicatia il deconectezi altfel nu o sa te lase sa intri in My files si il instalezi

sper ca ti'am fost de ajutor

| Abecedare explică (pentru Hirbu_Sebastian_1996):

Am luat de acolo jocuri si din astea si nu merg. Le-am instalat si dirct pe tel si pe card si zice ca nu is compatibile.In plus am observat ceva:pe poza de pe site arat pe camera 3. 0 mega pixels.Al meu are 3. 2 mega pixels.

| Hirbu_Sebastian_1996 a răspuns:

Poza de pe site nu are nici o legatura mie imi merg toate aplicatiile jocurile nu mi s-a intamplat decat la cateva jocuri sa nu mearga 3/4 dar am descarcat destule si nu are cum sa le fi descarcat u exact pe alea care nu le suporta telefoanele noastre dul la resoftat nu ar trebui sa coste prea mult si dupa nu are cum sa nu iti mearga, ar fi bine sa faci o copie la ce ai pe card si sa il formatezi, s-ar putea sa fie din cauza cardului sau imprumuta unul de la un amic dar fii foarte atent, daca ai vre un virus pe card risti sa iti f*** telu de tot si s-ar putea sa fie chiar de la un virus sau o aplicatie care nu era pentru s5230 si sau incurcat niste fisiere pe acolo si... Dar ti-am zis mai bine il duci la un service autorizat si ii intrebi cam ce s-ar fi putut intampla, si app de poza de pe site sunt doua samsunguri s5230 unul e Al meu s5230 Star WiFi are camera de 3.2 iar s5230 WiFi si atat are camera de 3.0 daca mai ai si alte intrebari bagama in lista de yahoo sebycool_2010. sau pe facebook Seby Haş dar va rog nu trimiteti cereri aiurea la fel cum va bag in lista asa va scot de repede! ne vedem pe yahoo