| LoveUbutUdontCare a întrebat:

KFC sau McDonalds?
De ce? (pret/ gusturi/ calitate)
Ce preferati sa consumati?
Funda pentru raspunsul care e cel mai complet.

Răspuns Câştigător
| Lordwinter a răspuns:

Deci te duci le incerci pe amandoua si dupa aia te hotarasti care iti place. din punctul meu de vedere crispy strips sau hot wings cu un sos de moineza cu usturoi si o portie de crtofi prajiti de la KFC wooooow as manca non-stop!

| LoveUbutUdontCare explică (pentru Lordwinter):

Exact pe gustul varului meu laughing. Cand merg cu el la Mall doar asa isi comanda. Tare! Si multa lume prefera meniul asta, ce-i drept.

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu sincer nu cred ca am fost de mai mult de trei ori in viata mea la Kfc sa mananc(din lipsa de solutii), si niciodata nu am mancat la Mc. Incerc sa ma feresc cat mai mult de astfel de locuri, nu ca nu mi-ar placea sau ca mi-ar fi frica sa ma ingras(de ce sa nu ma laud, sunt slabuta), ci pentru ca prefer mancarea mai sanatoasa.

| EstiSubPapuc a răspuns:

De ce sa nu incercam si mancarea chinezeasca spre exemplu? Am ramas tripati pe Mc si KFC. Nu zic ca nu sunt bune (la gust). Da, tuturor ne plac dar stiti ce (nu) contin?
De exemplu, un american a dat in judecata Mc pentru ca a gasit oase de peste (sau oricum ceva de la peste) in McFish, iar Mc a castigat spunand ca McFish-ul nu contine nici urme de peste. -.- De aici trageti voi concluzia.
Deci de ce sa mancam ceva ieftin dar prost in loc sa dam ceva mai multi banisori si sa luam ceva mai ok, daca tot vrem sa mancam in oras?

| Iulian03 a răspuns:

MC Dondalds
Imi place mult MC Puisor
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi vă mai plângeţi că nu puteţi fi slabi.

| LoveUbutUdontCare explică (pentru anonim_4396):

Aaa...raspunsul tau stii ca nu are nicio relevanta? Era doar o intrebare de gust. Daca nu iti place, puteai sa scrii ca nu iti place, sau sa nu te obosesti sa intri happy. Era mai simplu. Si stai linistit, nu inseamna ca toti care mananca o data pe an, sau de 2, 3 ori KFC sau Mc sunt obeji. Mai faci exceptii la ocazii, de pofta. Gandeste si tu un pic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveUbutUdontCare):

Da, ştiu. Dar nu ştiu de ce te-ai obosit tu să-mi scrii acest comentariu având în vedere că ai primit mult mai multe care au o relevanţă. Eu doar am făcut o remarcă cu privire la utilizatorii acestui site care consumă produse de fast-food iar mai apoi caută reţete de slăbit şi programe pentru exerciţii la sală.

| RaR a răspuns:

KFC

| AAMTeq a răspuns:

Mie imi place mai mult Mc, nu neaparat pentru pret dar de exemplu am luat o punga de cartofi de la Mc si una de KFC si erau diferente totale, cei de la Mc aratau apetisanti, dar cei de la KFC erau aproape negrii, nici chiar dar nu aratau deloc binee. Pana si sendvisurile de la Mc sunt mai bune. Dar gusturile nu se discuta, poate tu ai alte gusturi, dar cel putin asta e parerea mea. Funditaa? puppy dog eyes

| AnonimGirl67 a răspuns:

Eu cred totusi ca mancarea de la KFC este mult mai buna.Au un gust DIVIN.In plus eu prefer mancarurile picante, iar cartofii pai de la KFC sunt mult mai buni.Preturile nu difera prea mult de cele de la Mac dar mancarea isi merita banii...

| Blackye98 a răspuns:

Hey! Eu personal prefer KFC nu chiar din cauza pretului ca sunt destul de scumpe si acolo doar ca la KFC imi place mai mult mancare la McDonalads mi se pare uscata si veche am vazut poze pe google cum oamenii au gasit soare in comanda la McDonalds.Deci...prefer KFC pentru sunt muult mai picante si mai multe feluri