| ♥ Sorina a întrebat:

Konnichiwa! As dori sa invat totul despre limba japoneza, alfabet, cuvinte, chiar tot. Daca ma puteti ajuta cu un site in limba romana sau daca ma puteti ajuta voi [ cei care stiti japoneza]. Arigatou si multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Uite aici ceva interesant...adica pentru mine e ff interesant

http://japoniafun.3xforum.ro/......japoneza_/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.shogun.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
ce faci

| Lynna a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine tu sunt roxy

| Zupp a răspuns:

Bună Sorina, nu cred că are rost să înveți limba japoneză de pe internet, cum ar fi site-urile FanAnime și toate alea, pentru că mulți cred că știu, dar de fapt sunt multe greșeli, cuvinte care nu există, scrise prost sau greșite și tot felul, cel mai bine e pe YouTube și să îți comanzi de pe internet ceva manual...
Îți recomand cartea Japoneza Pentru Începători de Niculescu, e o carte verde cu 2 CD-uri audio...
Mult Noroc!