| Anonimmisto198 a întrebat:

La 13 ani ti se poate forma talia? Daca da, cum poti avea talie? Prin abdomen? Sau nu e cazul la 13 ani?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca esti un copil. Mai asteapta cativa ani si atunci sa te gandesti la talie.

| darrio2007 a răspuns:

Ooops! Parca aveai 19 ani? Chiar asa de mult ai decazut?

| Anonimmisto198 explică (pentru darrio2007):

Nu era pentru mine, am o verișoară, daca nu stii atunci taci

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimmisto198):

Nu reiese ca nu era pentru tine. La moda este sa spui „pentru un prieten".

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste frumos, flăcău, ca nu te-am jignit. Habar n-ai ce scrii si jignesti ca un tăran de la ferma de porci.

| Anonimmisto198 explică:

Stai liniștit/ linistită că învăț destul de bine iar pe lângă asta vreau sa am un corp prezentabil de asta am zis

| Anonimmisto198 explică:

Am făcut sa știi, sunt chair premiată, de ce esti rau/rea? Eu doar am întrebat, asta nu înseamnă că nu învăț, nu va inteleg pe unii oameni...degeaba ești mai mare daca nu stii sa gândești lucrurile, pentru vârsta mea am trecut prin multe si m-au maturizat, si stiu ca cartea e sfânta dar asta nu înseamnă că nu trebuie sa te preocupe si altceva