| alexa30095 a întrebat:

La 14 ani am 1.63 ce sanse am sa mai cresc? Eu zic ca sunt prea scunda, mentionez ca mama are 1.54, iar tatal meu 1.83...

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai timp de crescut. La 1, 63 chiar nu stai rau deloc. Eu la 14 ani aveam 1, 55 si acum am 1. 70. Incearca sa faci sport. Daca practici innot, baschet, volei sau handbal ajuta mult.

| xibalba a răspuns:

Eu am 1. 57 la aproape 17 ani. Asa ca nu esti scunda laughing Daca vrei sa te mai inalti, practica sporturi regulat ca basket, volei, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Da.pan la 17-18 ani cred

| Яùxsi a răspuns:

Poti sa practici sport. basket sau innot cred. :d

| MihAelA_1847 a răspuns:

Stai linistita, caci pana pe la 18 ani, mai cresti. daca vrei neaparat sa te inalti, cel mai bine ar fi sa practici sporturi, cel mai indicat fiind basket-ul.Succes!happy

| anna01 a răspuns:

Cresti pana la 18 si poate chir si peste varsta asta, esti destul de inalta pentru 16 ani, stai linistit(a).

| Fl4sh3rON a răspuns:

Eu am doar 1. 50 la varsta de 10 ani.