| Ionut58282856 a întrebat:

La 15 ani aveam vocea groasa iar acum o am mai subtire. De ce?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa îți cumperi sutien sa fii pregătit când îți vor creste sânii.

Posibil sa ai niște dereglări hormonale, niște estrogen pe acolo sau poate nu ai destul testosteron.

| Violleta2022 a răspuns:

S-ar putea sa ti se traga de la prea multa mas turbare, asa cum ai confirmat intr-o alta postare.

| Ionut58282856 explică (pentru Violleta2022):

Frate happy esti atat de patetic, ai intrat la toate raspunsurile mele si ai dat fara motiv "eronat" informeaza-te corect in *** lui ma-sa si revin-o dupa turbarea ta happy

| raMLesS a răspuns:

Pentru ca o sa te transformi in femeie.

| Ionut58282856 explică (pentru raMLesS):

Si tu esti campionul zilei rolling on the floor)))

| raMLesS a răspuns (pentru Ionut58282856):

Am fost acum mult timp laughing rolling on the floor