| LostInDreams a întrebat:

La anul trec a 9 a si ma gandesc sa dau la liceul caragiale, daca nu in cuza.Eu sunt din ploiesti.Am vazut pozele din Cuza, dar am auzit ca elevii sunt cam...nebuni.Prima mea optiune ar fi Caragiale, insa nu am gasit poze cu clasele, sala de sport si as vrea sa stiu daca are cantina sau ceva de genul.vestiare etc, asa cum am vazut ca are Cuza.Imi puteti da detalii (poze) despre (cu) interiorul liceului Caragiale?

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Faci o greseala.ai sa vezi si tu la finalul celor 4 ani. du-te in caragiale, ca toti tocilarii si toti incuiatii sunt acolo.in cuza nu sunt nebuni, sunt doar toti copiii populari, nu fraieri.si e mai mare severitate in cuza si se invata mai multe decat in caragiale.sa vedem la finalul liceului cine rade mai bine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa dai la cuza ca este un liceu mult mai bun si se invata carte mai multa, dar nici caragiale nu e rau, dar ma cam sperie pe mine ca zici ca e inchisoare.Succes in a face cea mai buna alegere si sa inveti bine si anul acesta ca sa intri unde vrei!