| Ald527893 a întrebat:

La anul vreau sa ma transfer in clasa a 11 a la liceul de arte.Ma descurc foarte bine in acest domeniu,stiu sa aplic umbrele,stiu să desenez din perspectiva, la schite ma pricep cel mai bine si am si o mapa considerabila care poate dovedi aceste lucruri.In plus,ma si pricep si imi si place ceea ce fac.
Eu vreau sa ma perfectionez, sa fiu din ce in ce mai buna si sa pot intra mult mai ușor la liceu.Vreau din ce in ce sa am mai multe abilitati si sa detin mult mai bine
Cum pot face acest lucru? Inafara de exercițiu. Vreau ceva sfaturi sau site-uri.As prefera cateva sfaturi de la cei care se pricep dar nici de la ceilalti nu ar fi rau.
Mulțumesc

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi la acel liceu și discută cu profesorii de acolo.