| sznb a întrebat:

La balul bobocilor la proba de aptitudini am gandit cu partenerul la o sceneta haioasa... dar inca nu stim exact cesadne puteti da ceva idei? ceva glume bune sau o parte dintr-un film sau orice?(scuze pentru scriere incorecta.)

5 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

O sa-ti trimit un msg privat cu o sceneta haioasa. Sper sa-ti placa.

| BUFU_7128 a răspuns:

...cum sa zic.pentru baieti. ceva haios, crapu si menumorut, dar o sceneta fata-baiat, hmm, era o emisiune pe antena 1, cu diferite cupluri de diferite varste, ati putea sa faceti ceva de acolo, din pacate nu'mi amintesc cum se numea emisiuneasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca din mondeniibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca e o chestie la vacanta mare cu priministru sua care vine in Romania si un traducator care nu stie sa tradca dar nust exact cum se num int

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa se va numi tocilarul, se face la mine la scl. el are ochelari de vedere, o carte in mana si u te dai la el(cica) si tot ii faci avansuri si pe el sa nu il intereseze si la final ii arunci cartea si ochelarii, ii fixezi privirea pe tine (il iei asa de cap) si el trebuie sa aiba kmasa si isi ridica gulerul de la camasa si pleaca cu tine