| MANDY_2679 a întrebat:

La Barn Buddybatting eyelashes cum sa fac sa imi creasca levelul mai repede? big grin

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai poti sa iti iei animale daca le ingrjesti la 6 oare primesti xp care iti maresc levelul sau s aiti pui plante care cresc repede s atunci si niivelul creste mai repede:*

| RoseNightmare a răspuns:

Pai: trebuie sa plantezi cat mai multe plante...

sa ajuti cati mai multi vecini cand au "buruieni si gandaci"
sau sa le uzi plantele...

sa ai multe animale si sa te ocupi de ele...

si cam atat...

dar ca sa ai animalele ( eu stiw cele mai frumoase sau mrg cu cel mai mlt Xp.trb sa dai bani)

ca la missbimbohappy

| ChristineW a răspuns:

Eu sunt lv 60 si fac un lv numai din cresterea animalelor, si cand mai am chesti de genu 600 exp plantez plante care se fac intr-o ora si le bag fertilizator
C lv esti?

| Sweet_1111 a răspuns:

Pune buruieni si apoi da cu spray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet nu iti poti bune buruieni tie.si nici altcuiva si sa le elimini tot tu:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu este sa iti cumperi florii foarte scumpe si iti creste levelu cu mult...+ ingrijirea animalelor big grin

| Buzea_Stefania_1990 a răspuns:

Cumparati elefanti

| Mihai_4999 a răspuns:

Fa rost de bani si planteaza trandafiri da 200+ exp la ficare la lvl 60 daca ai plantat 5 trandafiri fac 2 lvl daca nu mai multwinking bft.Si era o smecherie de la lvl 11 apasai shift si nu mai stiu ce si faceai lvl in prostie