| Pisiii :x a întrebat:

La BSplayer... cum fac sa se caute subtitrare online? Inainte merge dar acum nu mai merge si nu stiu ce sa fac? Dau funditawinking

2 răspunsuri:
| sevraj_1212 a răspuns:

Click dreapta >> subtitrari >> cautare subtitrare online! si in rest cred ca te poti descurcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat o versiune mai noua a programului? Sau una mai veche. Eu personal nu mai folosesc programul, desi recunosc ca e foarte util. Consider mai utila cautarea subtitrarii: notezi numele filmului, preferabil exact asa cum il ai notat, sau numele folderului daca acesta contine marca uploaderului [ex: Tenacious.D-The.Pick.Of.Destiny[2006]DvDrip[Eng]-aXXo a fost uploadat de axxo] si cuvantul 'subtitrare'. o cautare ar arata in genul:
Tenacious.D-The.Pick.Of.Destiny[2006]DvDrip[Eng]-aXXo subtirare download
Sa verifici si numarul de cadre pe secunda [FPS], care de obicei e cam 24, 26, astfel incat acesta sa corespunda. FPS-ul cred ca il gasesti daca tii cursorul deasupra filmului. Acesta trebuie sa corespunda cu cel al subtitrarii.
nota: sper ca stii ca decalajul subtitrarii in BS player se face apasand ctrl + stanga sau ctrl + dreapta
Mult succes!