| MANDY_2679 a întrebat:

La Burn Buddy imi apar ca un fel de pietre si buruieni acolo unde trebuie sa plantez si am doar 6 patratele libere. Ce sa fac ca sa scap de pietrele acelea si sa pot sa plantez si acolohappy?

1 răspuns:
| Bloondyna a răspuns:

Poi pietrele alea inseamna ca nu te-ai extins inca. Depinde la ce nivel esti si restul. Dar ca sa te extinzi trebuuie sa apesi pe chestia aia mica din lemn cu un semn de intrebare pe el si sa vezi la ce nivel trebuie sa ajungi si cati bani iti trebuie ca sa te extinzi cu un patratelbig grin. Funda?