| MANDY_2679 a întrebat:

La Burn Buddy imi apar ca un fel de pietre si buruieni acolo unde trebuie sa plantez si am doar 6 patratele libere:-s. Ce sa fac ca sa scap de pietrele acelea si sa pot sa plantez si acolo?happy

Răspuns Câştigător
| NPA a răspuns:

Cumpara urmatoarele portiuni big grin

1 răspuns:
| KiddSimo a răspuns:

Pai trebuie sa faci bani si sa faci cat mai multe nivele...doar asa poti sa plantezi si acolo...mai multe detalii: dai clic p plancarta aia de e pusa in patratu ala.si iti explica acolo. sper ca te-am ajutat