| Cris02 a întrebat:

La cămin se plătește pe lună internetul?! Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de camin!
Marea majoritate au inclusa in plata lunara a camnului si utilitatile (apa, gaz, electricitate, gunoi si internet)

4 răspunsuri:
| varcopisicul a răspuns:

Din păcate da

| miraeeeeeeeeee a răspuns:

Depinde de ce camin este vorba. De exemplu, eu stau la camin in Sibiu si platesc o anumita suma pe luna. In acea suma intra toate facilitatile, nu mai dau nimic in plus.

| floresdemayo a răspuns (pentru miraeeeeeeeeee):

Cât mai e pe lună cazarea in camin, la Sibiu, cu utilitati cu tot?

| miraeeeeeeeeee a răspuns (pentru floresdemayo):

Depinde cate persoane stau in camera. La mine costa 310 in camera cu 2 paturi si 280 in camera cu 3 paturi.