| Lyndsey a întrebat:

La cat timp va cumparati voi haine/incaltaminte/accesorii noi? In jur de cat cheltuiti? Ce va cumparati? funda.

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

In primul rand imi cumpar cand am nevoie, clar.
In rest, daca vad ceva care imi place, am cu ce sa asortez obiectul respectiv si mi-l permit din punct de vedere financiar, il cumpar.
Cel mai mult imi place sa cumpar genti, bijuterii, pantofi, parfumuri.
Despre suma cheltuita...depinde de cati bani dispun. In general imi iau lucruri de calitate.

| Lyndsey explică:

Ce varste aveti?big grin

| NorishorPhufos a răspuns:

Eu sincera sa fiu nu am o perioada. Adica sunt foarte atrasa de haine si cercei, si cand ma duc intr-un magazin nu rezist pana imi cumpar ceva, asa ca imi cumpar de fiecare daca cand ma duc la un magazin de hainebig grin. Si in special imi plac bluze, blugi si incaltaminte laughing in putine cuvinte ce imi sare in ochi aia cumparlaughing)

| InnaBotezatu a răspuns:

Sa iti zic asa in mare. Deci, eu la fiecare saptamana imi cumpar cate o bijuterie fie bratara, fie cercei, coliere etc.
Si referinduma la garderobathinking
Sa iti zic cam ce imi iau in fiecare luna.Acum varatongue
-o pereche de pantaloni scurti sau trei sferturi
-un tricou/maieu
-pantofi/papuci/sandale ce vreilaughing
-si o geanta. dar mai rar
Bine toate astea sa le asortezi intre elewinking
Pa-Pa:*
P.S: daca o sa o tii tot asa o sa faci o garderoba numeroasawinking