| MMarina a întrebat:

La cat trebuie sa trimit mesaj ca sa-mi activez o extraoptiune cu 5 euro sau 4 euro pe Orange? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Equilibrium a răspuns:

La 333 sau la *100# funda?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Depinde ce optiune vrei sa activezi. Gasesti detalii despre toate optiunile precum si metoda prin care le poti activa aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| Andreea2239 a răspuns:

Pai apelezi *100# si dai la reincarcare. dupa dai la reincarcarea contului meu si bagi cod scris pe cartela de reincarcarehappy