| Lucitu a întrebat:

recent am gasit o cartela de Orange care avea 4 euro pe ea, m-am dus si am mai cumparat 3 euro (minimul) ca sa activez o extraoptiune. Cand am bagat codul, reincarcarea a fost reusit dar creditul nu s-a combinat, adica cand trimit mesaj la 333 imi vin 2 mesaje diferite, unul imi spune ca am 3 euro, altul ca am 4, stie cineva care e problema?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

daca vrei sa verificam si noi situatia ta, te rugam sa ne oferi numarul de telefon prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper