| Missyo a întrebat:

La cati ani ati avut primul vostru sarut si cum s-a intamplat. funda

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Acum 3 zile laughing =>Mie imi placea de un baiat si o fata il lua in brate ca sa ma faca geloasa.Yo m-am dus acolo si am zis:`Ce e mah Corin? Te crezi smechera ca il iei in brate?`Atunci l-am tras spre mine pe baiatul ala si l-am sarutat! Iar corina a inceput sa planga.Imi place cand obtin ce vreau...xD
Sper k ti-am satisfacut curiozitatea!

| Sonia a răspuns:

La 14 ani:X
Era noapte cam 11 credlaughing>Si eram eu cu el si niste prieteni care erau cuplati.Eee si prieteni aia pleca si ramanem noi doi(bine acum cand ma gandesc cred ca prieteni aia au plecat special sa ne lase pe noi singurilaughing, sau sa profite si ei de niste momente de intimitate.Eu stateam cu capul in poala lui.Si el era asa cald, si iti dai seama admosfera de vis eu in poala lui, noapte, cald.Si na la noi era ceva obisnuit sa ne gadilam si pupatul pe obraz si chestii din astea, complimente si intr-un final ma pupa pe obraz si dupa ma saruta:X. Dupa altu si altu... si french(bine m-a luat total prin surprindere dar tot mi-a placut:X).Si stiu cand sa intor unul din prieteni nostri a intrebat:Ce faceti ma acolo de numai vorbiti, ce treaba aveti? Dupa a venit si iubita lui(iubita prietenului) si am stat si am vb pana in noapte tarziu.Deci cam asa a fost fazahappy

| ilov3y0u a răspuns:

La 6 ani la serbarea de la gradinita cand am jucat-o pe alba ca zapada laughing

| adesoso a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 12 ani tongue ( acum am 13 ) laughing) dar pe la 10-11 ani nu prea stie un copil ce e aia saruttongue dar de la 12 ani f. multi copii incep sa se maturizeze:O.mie toata lumea imi spunea cam am 15-16 ani thinking dar sa vb despre sarut.tongue. A fost frumos I don't want to see. eram in spatele blocului cu mai multi prieteni printre care si prietenul meu :X. si na deja era ora 1 noaptea.si toti am zis ca sa plecam acs ...si eu stiam ca prietenul meu va incerca sa ma sarute.eram speriata! laughingcredeam ca ma voi face de ras. el nu stia ca eu nu am mai sarutat pe cineva laughing si eu ( desteapta de mine ) laughing le-am zis tuturor ca eu ocolesc blocul ca ma mai plimb putin. si o venit si prietenul meu dupa mine. si s-a pus in fata mea ( prietenele mele care nici ele nu stiau sa sarute stateau dupa colt frustrated ) laughing.m-a luat in brate.si se apropia de mine. eu imi trageam capul laughing. si la un moment dat am dat de perete. nu mai puteam sa ma trag. si pana la urma m-a sarutat:X. nu a fost nimic ciudat thinking nu stiu de ce eram asa speriatalaughing. dar cred ca l-am muscat putin de lima ( din greseala ) laughinglaughing... si na am mai stat vreo 2-3 min.si m-am dus si eu acs.si pe drum imi ziceam in gand ( bai proasta esti bai fata! cum ai putut sa il musti? chiar esti proasta) rolling on the floor) imi ziceam sg in gandlaughing). dar nah. nu s-a intamplat nimic :X.si vreau sa zic ca inca sunt cu baiatul acela! :X:X Funditapuppy dog eyes? kiss