| Stella a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? la cati ani? cu cine? si cum s-a intamplat...big grin

La cea mai interesanta poveste dau fundalove struck:*

Răspuns Câştigător
| Obsession a răspuns:

Pai s-a intamplat asa...ma plimbam pe afara trebuia sa astept cateva prietene si sa mergem la o plimbarica. Pana au iesit fete afara, m-am dus sa vad cine mai e pe afara, la o tura prin cartier.Si m-am intalnit cu un baiat de care eram foarte indragostita, dar el nu stia chestia asta. Mereu vorbeam cu el despre orice...in fine, mi-a facut semn sa ma duc pana la el, era singur pe banca si m-am dus. M-a intrebat ce fac, chestii din astea. Eu aveam in mana telefonul si mi-a scpat pe jos, am vrut sa ma aplec dupa el si s-a aplecat el inaintea mea, l-a luat si cand s-a ridicat eu tocmai ma aplecam si nu stiu cum a venit si ne-am uitat asa ochii in ochii si ne-am sarutattt =p~ a fost primul` sarut din viata mea nu cred ca o sa il uit vreodata si in seara urmatoare m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui, ca ii sunt simpatica si am acceptat.:X:*

11 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Paiii thinking la 14 ani si un pic blushing cu primul meu prieten de care ma despartiem cu vreun an in urma. Si el a insistat sa ne impacam si sa ne intalnim. Si asa a fost...siiii era tarziu. Era noapte si dupa ce am vb, cand voiam sa plec el mi-a cerut telef si nu mi'l mai dadea[ ca s anul pleclaughing]. apoi intr'un sfarsit mi l-a dat si cand am vrut sa plec el m'a luat in brate si m'a sarutat. Imi amintesc si acum cum se auzeau inimile batand laughing. Nu o sa uit niciodata sarutu' ala furat in noaptea aceea cu luna plina love struck A fost asa draguuut.

| Alecsaandrra a răspuns:

Pai. afara ploua, iar eu cu niste prieteni am fost in garajul unei prietene si ne jucam laughing aveam vreo 11-12 ani. afara se innoptase, iar in garaj era intuneric si au aprins lumanari.
Printre prietenii aia se afla si baiatul pe care il placeam. Din fericire pentru mine, lumanarea s. a stins iar el m-a sarutat.
Toata noaptea m.am gandit la acel sarut si in ziua de azi imi aduc aminte si ma amuz.
Cred ca este cat de cat interesant big grinlaughing
Funda? :*

| RobertClaudiu a răspuns:

A fost frumos 13 ani cu o colega si eram amandoi betiilaughing

| bau0217 a răspuns:

Pai cu vreo luna inainte sa fac 14 anitongue In prima zi de vacanta eu am intrebat (pentru prima oara) o colega daca vrea sa fie cu mine, si a acceptat. Am tot insistat sa ne vedem dar nu a putut deoarece statea destul de departe de mine si avea nistes probleme in familie... Dupa ce m-am rugat toata vacanta de ea sa ne intalnim a venit normal si prima zi de dupa vacanta. Eu primul lucru care l-am facut a fost sa ma duc la cei mai buni prieteni si sa-i salut. Dupa ce i-am spus un simplu buna si m-am inrosit tot la fata ea a parut suparata si a iesit din clasa, dupa vreo 5 minute, vine cea mai buna prietena a ei si ma scoate cu forta afara din clasa unde ma astepta ea... in 5 secunde deja ma sarutase:X

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Acum recent la un bal eram beti aman2 eu abia il cunoscusem si m-a sarutat prin surprindere si de atunci am ramasa impreuna ( 14 ani )

| TheDevil a răspuns:

Aiurea... tinand cont ca a fost primul, nu? laughing
aveam vreo 11 sau 12 ani si jucam adevar sau provocare. si am primit provocare de la un prieten sa o sarut pe fata care la acea vreme era prietena mea, tot 11 sau 12 ani avea si ea laughing

| ColorGirl a răspuns:

Super tarelove struck
Desi nu eram impreuna ne placeamsmug
pai
sa inceplaughing
eram cu prietenile mele la fumatblushing
si a venit ala la mine.alaturi de amicii luismug
si amici lui erau prietenii amicilor melelaughing
numai eu nu eram cu elblushing
ceilanti au plecat inaintebig grin
noi am ramas in urmalove struck
el m`a sarutatlove struck
a fost un sarut frantzuzesclove struck
a fost atat de romanticlove struck
a durat vreun minutlove struck
ahhlove struck
ce dulce a fost:*
fundita?puppy dog eyes

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum 4 zile. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Azi dimineata m-am mai intalnit o data cu el si l-am mai sarutat. Acum a fost mult mai frumos pentru ca nu m-am speriat. Este minunat sa saruti daca iubesti persoana!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inca nu a fost. Am 17 ani si sunt un boschetar straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sa incep, a fost ceva de neuitat, la 14 ani,:X eram la ziua mea, intr-un bar, si am invitat diferite persoane big grin printre care un baiat de care imi placea la nebunie. Vorbeam mereu, si imi spuse-se ca simnte ceva pentru mine, am petrecut un pic, cu un joc de biliard, la un suc/bere/si diferite tarii laughing, si m-am asezat pe un scaunel, si a luat si el unul si s-a pus langa mine... Simnteam ca se uita la mine, si am intors capul, m-a privit un pic in ochi, i-am zambit, si ...Am simntit cum s-au apropriat buzele lui de ale mele, a fost ceva extraordinar:X El, saruta incredibil de bine, si am aflat ca nici al meu nu a fost mai prejos,(asta chiar daca nu ma asteptam big grin)

| karinutza_4415 a răspuns:

Deci...s.a intamplat acum o saptamana eram in camera mea pentru ca parintii mei erau plecati in vacanta 2 zile.initial el venise sa invatam:)) cika.cartile erau intinse pe masa el lea dath la oparte a spus priveste.ma bine in ochi atunci m.am speriat cumplit...s.a apropiat mi.a atins buzele cu degetele si a spus eu te iubesc esti iubirea vietii melle recunosc si mie imi placea de el de mult timp dar nu ii spuneam imi era rushie. ne-am privit adanc in ochi si ne.am sarutat a fost ceva gen wowwwwwww pentru mine iar dupa am continuat sa ne sarutam pe o canapea nu s.a intamplat ce credeti voi doar ne pupaceam acolo deci era super senzatzia apropo il chema cristi