| Demmme a întrebat:

La ce banca imi recomandați sa fac un card pentru studenți? Unde ai cele mai mari avantaje din punctul de vedere al comisioanelor, plătilor efectuate etc. Stima

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

1.In primul rand, trebuie sa vezi sucursalele din orasul tau, cat sunt de aproape de locuinta, serviciu, facultate.
2. Eu am folosit ing, nu am platit nici un comision ( administrare, comisioane transferuri) plus ca aevam internet banking gratuit si puteam pune / scoate bani la orice ora, la bancomat. La ing banii in cont ii poti pune direct din bancomat, la fel poti face plati catre alte conturi direct din agentie, la orice ora. Nu ai nevoie sa mergi cu buletinul intr-un anumit program la banca si sa faci depunerea, sa-ti ceara comision si asa mai departe.