| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

La ce banca pot sa'mi fac card tinand cont ca am 14 ani si ca doresc sa efectuez si plati online (paypal, eTc).

3 răspunsuri:
| Dodolino0 a răspuns:

Hmmm...cam greu nu crezi?
totusi ai 14 ani si nu poti face nimic happy cu legea nu te poti jucabig grin... daca erai major posibil...
vorbeste cu parintii tai si poate te ajuta ei tongue

Răspuns utilizator avertizat
| teocalinescu a răspuns:

Nu cred ca se poate daca nu esti major, in schimb poti cumpara paysafecard-uri pentru a te juca online (daca pentru asta spui ca doresti sa efectuezi plati online). Paysafecard-urile sunt niste coduri pe care le poti utiliza online si pe care le poti cumpara din magazinele in care vezi semnul galben Paypoint. http://www.punctdeplata.ro/