| katherine585 a întrebat:

La ce facultate sa dau daca am facut liceul la profil economic: contabilitate.
Nu vreau sa dau la FEAA. La litere nu pot da pentru ca nu le am cu, compuneriile, la medicina in niciun caz. Eu ma pricep bine la matematica si limbi straine.
Ce facultati se bazeaza pe aceste materii? Eu as vrea Sociologie sau Turism, dar sunt deschisa si la alte optiuni.

1 răspuns:
| Aeri a răspuns:

Păi dacă îți merge pe matematică, de ce nu alegi Facultatea de Matematică?
Și eu sunt la același profil ca și tine, dar apoi voi merge pe informaticăhee hee.
La început voiam limbi străine (la Studii Americane sau engleză+altă limbă), dar apoi m-am răzgândit.
Baftă oricum :*