| Mia a întrebat:

La ce facultate sunteti sau ce facultate vreti sa urmati in viitor? Sugestii...Ms anticipat happy

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

As dori la medicina din totdeauna mi-am dorit sa urmez o altfel de faculatate, dar daca nu, la facultatea de geografielove struck

| saymoon a răspuns:

Facultatea pe care mi am propus sa o fac e cea de medicina.

| Delee a răspuns:

Am terminat acum, in vara sectia de design grafic din Tm iar acum sunt la master la design grafic, tot aici.Sunt foarte incantata de aceasta fac.pentru ca sunt profi care chiar te ajuta daca le soliciti ajutorul si poti invata in 3 ani destul de multe lucruri.Pe langa astea, programul e deosebit, atmosfera din scoala e super tare, toti sunt prieteni cu toti, mereu expozitii, prezentari de moda, emisiuni, lucru in programele Adobe.In plus te poti angaja ca designer freelancer lucrand de acasa, de la scoala, cand si cum ai chef.Si daca te chinui putin, si esti si bun faci bani frumosihappy. Plus ca ai avantajul sa poti lucra pentru alte tari direct de la tine de acasawinking. Daca esti interesata ma anunti si iti dau mai multe informatiihappy

| faranumemomentan a răspuns:

Regie :X fotograf tongue si super camine :X

| Alexandra_6863 a răspuns:

Psihologiee:X

| Mia explică:

Delee tu te referi la designer de moda? Ceva de genu? Mi-ar placea dar chiar nu stiam ca ies bani din asta daca nu esti cunoscut. Daca vrei lasa-mi id tau pe privat.