| anonim_4396 a întrebat:

La ce firma celebra v-ar placea sa lucrati? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| printesa16 a răspuns:

Mi-ar placea sa lucrez la The Walt Disney Company, pentru ca aceasta companie este una din cele mai mari companii de producție cinematografică din lume, este una din cele mai mari companii de producție de la Hollywood și, de asemenea, deține 9 parcuri Disneyland și câteva rețele de televiziune si nu stiu daca stii dar studiourile Pixar sunt dotate cu terenuri de tenis, golf, sala de mese.....acolo angajatii nu lucreaza din obligatie ci din placere.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La repsol pentru ca e firma petrolifera care se ocupa cu titeiul in Spania si as castiga mai bine transportand materiale inflamabile cu cisterna lor.

| Sociopat a răspuns:

Sony.

| dorin1990 a răspuns:

La o firma de amenajari gradini si parcuri, cunosc una foarte importanta dar nu pot sa dau numele aici insa o poti gasit pe google pe prima pagina daca scrii cea mai mare firma din Romania de amenajari gradini.bafta

Răspuns utilizator avertizat