| Numescovici4 a întrebat:

La ce firma de cablu trebuie sa ma abonez daca:1. vreau sa ma uit la cat mai multe documentare; 2. vreau sa ma uit la cat mai mult sport; 3. vreau sa am cel mai bun raport calitate/pret de pe piata; 4. vreau sa ma uit la cat mai multe filme de calitate?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

La orice firma...intra pe site-urile lor Dolce,RDS,Upc si ca sa ai ce vrei tu,pe langa pachetul de baza, iti poti lua pachetul de sport, cel de documentare, pe care bineinteles le vei plati separat, intra pe site-urile firmelor si fa niste socoteli si vezi ce iti convine.Bafta!

| DascaluViorel a răspuns:

La firma de cablu trebuie sa te abonezi daca vrei sa te uiti la televizor.