| dodo93 a întrebat:

La ce folosesc aceste puncte? Am observat ca la fiecare vot/intrebare/raspuns primesti puncte... dar pana la urma ce facem cu ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Punctele te ajută să urci în topul TPU și implicit să ajungi expert TPU prin răspunsurile premiate.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Faci colectie laughing

| LoryM22 a răspuns:

Iti incarca buletinul inutil, eu nu votez de ceva ani si nici nu voi vota ca oricum tara se duce de rapa banii ajung in buzunarele lor.Nu ma complicwinking

| Dl.Inginer a răspuns:

Mai tarziu le converteste Raluca in euroilaughing

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Scoatele la licitatie...cine stie poate se gaseste cineva sa le cumperewinking

| adi a răspuns:

Daca ai vazut, fiecare user are un rank, adica facem clasament sa vedem care-i mai tarewinking

| dodo93 explică:

Serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Legiuitoarea deci... un fel de recompensa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu,... un fel de clasament la vedere!
Îl poți observa și tu, LazyM.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se alege mostenitorul site-ului, cand adminul curent se retrage tongue