| flaviutza a întrebat:

La ce materii se da bacul (obligatorii si la algere) daca termini un liceu cu profil uman(stiinte sociale, filologie)? va rog daca stiti nu-mi ocoliti intrebarea!

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

La stiinte sociale:Bacul se va da la romana, engleza, istorie sau geografie(la alegere) si la alagere o materie dintre logica, psihhologie si economie(sau filozofie) parca, nu sunt sigura (logica vei face in a 9, psiho in a 10 si economie (sau filozofie ) in a 11). La filo parca se da la romana, latina, istorie sau georgafie si engleza (nu sunt foarte sigura). Mult succes!

| Vasilina a răspuns:

Stiu numai la filologiebig grin
dai bacul din romana. engl si franc sigurbig grindar din mate NUlaughing

| Sosssso a răspuns:

Pai obligatoriu se da la romana si istorie si la alegere la geografie logica economia socilogie iti propun sa dai la geografie stii ca il iei sgwinking