| Emokid9 a întrebat:

La ce oră sunt cele mai multe persoane active pe Facebook? Când ar fi cel mai bine sa postez?

Răspuns Câştigător
| AlinaMelisa a răspuns:

Buna! Sincer mereu imi puneam si eu intrebarea asta si am observat ca, atunci cand postes inainte de ora 20:00, se strang mult mai putine like-uri, probabil pentru ca lumea nu e asa activa pe Facebook, dar in orice caz de cand postez dupa ora 20:15 cam asa ..strang undeva la 14 like-uri in primele 7-8 minute si dupa tot asa creste. Eu asta am observat sper sa te ajute.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Duminica pe la ora 20 am auzit pe la prieteni ca se aduna cele mai multe like-uri happy

| Madesz a răspuns:

21-21:30, am vazut pe Observator Special.

| Desireღ a răspuns:

| hurmuzionut a răspuns:

Salut! Conform statisticilor intre orele 18:00-20:00.