| SmileAgain a întrebat:

La ce sunt bune abdomenele?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Îţi fac abdomenul plat, faci muşchi.
Eu cred că m-a ajutat foarte mult în legătură cu boxul, fiindcă de când făcusem pătrăţele nu mă mai durea aşa tare când luam pumni în ficat. laughing

| SmileAgain explică (pentru KristalPop):

Serios? pumni in ficat? o.o da ce era pe atunci? razboi? rolling on the floor)))))))))))))))))))))))

| KristalPop a răspuns (pentru SmileAgain):

rolling on the floor De pugilism sau box au auzit vreodată?! laughing
Se practică şi acum în caz de vrei să ştii.
Există 3 feluri de lovituri la box: croşeu, directe şi uppercut, dintre care uppercutul se poate da în bărbia adversalului sau în dreapta, la ficat.

| SmileAgain explică (pentru KristalPop):

Da, de box am auzit rolling on the floor. interesant thinking eu nu stiam deoarece sunt fata si nu ma uit la box laughing

| KristalPop a răspuns (pentru SmileAgain):

Dacă eşti fată şi nu ştiai pentru că nu te uiţi, de ce comentezi?!
Mai ales că şi tu gândeşti că nu ştii nimic despre box.

5 răspunsuri:
| Darkness02 a răspuns:

Abdmonele sunt bune la intarirea muschilor abdmoninali!