| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatie? Ati regretat vreodata ca ati inceput la varsta respectiva?

Răspuns Câştigător
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

La vârsta de 24 de ani prima mea relație și ultima. cu alte femeie și fete nu am ieșit și nici nu o sa se întâmple. căci nu pot sa iubesc și alte femei și alte fete.Eu iubesc o singură dată și când iubesc pai sa fi sigur ca te iubesc pana la ultima mea suflare pe lumea asta. O iubesc cu Adevărat și miași da și inima pentru ia ași lua la ochi orice rău pentru ia ași intra de viu și în foc ași accepta fără ca să fie nevoie sa accept și un cartuș de câte glonțe sa fie în mine sa fie da sa nu se ating de un fir de par de al ei nimic. în inima mea a rămas și va rămâne aceeași fată pe care o știu în ochi mei indiferent... Tot ia va rămâne ia pentru mine tot cu aceeași inima și privire am s-o privesc este singura fată pentru care ași murii restul nici nu există pentru mine poa sa fie cât de frumoasă sa fie și sa aiba bani cu saci nicio șansă un gram nimic. Ia este inima mea ochi mei lumina mea fericirea Adevărat cu Adevărat care nu se pierde nu se va schimba și nici inlocui eu când iubesc pai sa fi sigur ca te iubesc.

6 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Am avut-o la o varsta foarte frageda. Nu pot spune chiar varsta. laughing Și poate unii vor zice că nu înseamnă relație la acea vârstă dar eu pot zice că a fost una pe care nu o pot uita. Poate a doua relație o regret destul de mult dar tot am învățat ceva din ea, la cât am plâns și am suferit după acea persoană dar apoi am aflat că în tot timpul ăsta persoana aia își bătea joc de mine și de sentimentele mele.
Acum... Mă feresc de relații. De la ultima mea care a fost a doua nu prea am mai avut încredere în oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodată. Și nici nu-mi doresc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu te superi sa te intreb, din ce cauza nu iti doresti?

| Lrs2015 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu simti dorinta de fufu?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Regret ca este prostă și o spun cu toată inima da asta regret enorm enorm de mult de tot și ca nu-și da seama de nimic.

| understandasimpleuser a răspuns:

Pai depinde unii regreta alti nu alti au experienţă placute alti nu unii îsi fac relaţie la 30 alti la 18 19 nu e vorba de varsta ci de persoana in general