| anonim_4396 a întrebat:

Ati regretat vreodata ca ati iubit pe cineva care nu merita si ca ati pierdut mult timp cu persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| Lizuca1234 a răspuns:

Bineinteles! Pacat ca nu putem da timpul inapoi!

| anonim_4396 explică (pentru Lizuca1234):

Daca as putea da timpul inapoi nici n-as mai vorbi cu el.

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, însă timpul nu poate fi dat înapoi din păcate.

| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Nu consider că am pierdut timpul.
De fiecare dată am avut ceva de învățat și ceva "beneficii". happy

| CleanHeart a răspuns:

Nu, când îmi vine gândul ăsta mă gândesc că am amintiri frumoase cu persoana respectiva.
Regula 1 - nu regreta niciodată ceea ce te-a făcut fericit cândva.

| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Poate m-a facut mai mult nefericita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu. Nici nu trebuie, din toate trebuie sa inveti cate ceva, nu sa regreti.

| mihaicelsfant a răspuns:

Nu am regretrat... chiar daca m-a inselat
eu tot cred ca eu sunt de vina

| powerslidelambo a răspuns:

Nu e corect sa zici ca ti-ai pierdut timpul cu persoana care pretinzi ca ai iubit-o, tie ti-ar place sa-ti zica cineva ca ai fost nefolositoare sau ca nu meritai iubire? nu cred

| anonim_4396 explică (pentru powerslidelambo):

Ai dreptate. Dar intrebarea e daca regreti sau nu.