| laura_2327 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/prima iubit/a

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

10 aniwhistling

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe la 11 anibig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, la 13 ani jumate am avut primul prieten, imi amintesc si acum cat de naiva si prostuta eram, eram foarte rusinoasa ai habar nu aveam de nimic, nu stiam eu ce inseamna cu adevarat iubirea, am aflat pe parcurs ce e iubirea adevarata dar din pacate am am aflat si de suferinta si am trecut prin easad... oricum amintirile nu se vor putea sterge si prima iubire nu se uita niciodata.

| madalicious a răspuns:

Cel pe care il am acum e primul .deci. 15 ani si juma`!
laughing

| Ana a răspuns:

La 14 ani

| daniDeeDee a răspuns:

Eram mic... peste 10 ani happy

| rey a răspuns:

Hm. de la gradi o aveam pe Oana:X dar, am mai crescut, am mers la scoala si ne-am despartit.
Prima iubita mai,, serioasa'' am avut-o la 16 ani(si jumate) si nu regret, deoarece la baieti e altcumva... daca aveam de cand eram mai mic poate aveam frustrari... un proverb spune...,, Daca nu ai... a nu mai la... t.
Fetele, majoritatea, odata cu ciclu se rupe si himenashul, si sunt femei... ca asa vad la Tv, si asculta muzica, cu conotatii sexuale, si asa e c00l.
Adevarul e ca ele se si maturizeaza mintal mai rapid...si fizic...^_^.

| Orannginna a răspuns:

13 ani? big grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Pe la 15 ani.happy

| thehope a răspuns:

La 18 ani...si nu imi pare rau ca "abia" atunci am avut prima relatie!

| miha<3 a răspuns:

In prezent am 12 ani si am un prieten ma simt super(nu este prinul)e al doilealaughingoricum nu ma plictisesc si nici nu imi neglijez scoala e ok sa ai o relatie atitatimp cit nu neglijezi scoala si celelalte activitati.big grin

| betty17 a răspuns:

16:d
sunt mai timida cu baietii si de astatongue

succes

| onofrei89 a răspuns:

Eu am fost mai rusinos cand eram mic:pe la 16whistling

| Babushka a răspuns:

13 anibig grin

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

12 ani. dar tu?