| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/prima iubit/a? Cum v-ati cunoscut?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustMeAndy a răspuns:

La 11 ani, ne-am cunoscut la scoala, la el, cred. A fost frumos: vorbeam non`stop si ne intelegeam super bine, nimc mai mult

| ZyReXe a răspuns:

La 5 ani jumate la gradinita nu stiu de ce dar toate fetele se uitau la mine si mie imi placea de una dintre ele si m-am pupat cu ea pe buze.
A fost chiar tare.
Si acum inca ne cunoastem chiar daca ea a plecat de la gradinita aceea si cand a intrat la scoala a mers la alta scoala dar suntem doar niste buni prieteni nimic mai multbig grin!

| luptatoru a răspuns:

La gradinita aveam 4 ani stiam atunci doar de pupat pe buze si tinut de mana a fost foarte frumos ne tineam strans de mana si educatoarea trecea printre noi sa ne desparta si nu putea co tine-am strans

| Satanique a răspuns:

La 69 de ani... Pe centura, au fost niste amintiri asa placute datorita bacşişului umflat cu pompa

| ZiZan a răspuns:

14 ani!big grin

| Deanme a răspuns:

12. Eram colegi de clasa

| FreshFresh a răspuns:

Prima iubire iubire, la 15 ani. Eram boboclaughing. Cum am cunoscut-o? I-am tras un cap un gura in RATB, neintentionat bineinteles. Vorbesc serios. Si de atunci ne-am iubit un an si ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

La 12 ...ne cunosteam de mult

| freelove1486 a răspuns:

12 ani

| ingeratragator a răspuns:

9 ne-am cunoscut cand m-am mutat eu si acolo l-am intalnit