| xLionel a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/prima iubit(a)?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

18 vorbesc de prima fata care am iubit-o, tu la asta te referi da?

| gemeni6226 a răspuns:

Primul prieten am avut la 21 de ani.Dar asta nu inseamna ca am avut cu el o viata amoroasa.Viata amoroasa am avut doar cu sotul la varsta de 27 de ani.Si nu-mi pare rau.Bine am facut.

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Nu știu dacă am avut așa ceva laughing că un lucru îți imaginezi și realitatea e cu totul alta

| RAY a răspuns (pentru Divy):

Foarte mare dreptate ai man, isi faci iluzi in timp ce ea joaca teatru, te trezesti ca de fapt esti singur in relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut și nici nu o să am.