| JokKer a întrebat:

La ce varsta e bine sa te intilnesti cu un baiat?
si daca eu am 13 juma cu cati mai mare el poate fi? Mii interesant

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

De regula baiatul trebuie sa fie cu 3 -4 ani mai mare dar depinde de cat bun simt are an el Pa

| YOLO3e333 a răspuns:

Pfff stiu o fata de 12 ani care e cu unu de 20(pedofil lol ) mare tampenie dar asta e viata. Te intalnesti cu cineva de la ce varsta vrei tu...

| SeNyS a răspuns:

Te intalnesti la ce varsta vrei, sa recunosc ca esti cam micuta, si nu stiuce fel de relatie ai putea avea, insadaca tu consideri ca esti pregatita, incearca, dar sa fie cu un baiat bun, max 5-6 ani sa fie mai mare zic eubig grin

| Mike66Danger a răspuns:

Normal.
Eu m-am sarutat cu o fata pe gura de la varsta de 9 ani deci asta nu cred ca ar putea fi o problema.

| puffle a răspuns:

1. traieste-ti copilaria dragawinking
2. poate fi cu 1-2 ani maxim 3winking daca are mai mult deja vrea alceva de la tine.

| Ho1 a răspuns (pentru puffle):

Ai scris daca e mai mare decat 1, 2, 3max. ani atunci ce ar vrea... daca nu relatii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce varsta vrei tuwinking, nu conteaza varsta lui atata timp cat nu ajungeti in pat. Eu am 14 ani si nu am avut nici o problema sa ies cu un tip de 24 de ani la un suc nevinovat in oraswinking. A vazut baiatu ca m-am plictisit pe mare si m-a scos in oras si cu ocazia asta am castigat un amic ft bun.
Eu am avut prima intalnire cu un baiat, care in aceiasi seara a devenit si primul iubit cu "acte " in regula asa cum imi place mie sa zic [adica ne'am sarutat ', la varsta de 12 ani si el avea 17.
A fost tare love struck, imi e dor de el dar stiu ca langa el nu voi avea o relatie stabila pentru ca el isi schimba prietena prea des.

| dragosalcadeas a răspuns:

Tre sa aiba 14 ani si la varsta ta ii bine

| ursuletsssss a răspuns:

Pai,nu stiu eu tot am 13 ani si jumatate si imi pare aceiasi intrebare in cap?

| NikoletaZaiat a răspuns:

Eu am 13 ani si prietenul meu 14 si eu chiar consider ca nu e normal sa ma intilnesc.Dar viata trece asa de repede, si cu asta si ma linistesc