| kanamechidori a întrebat:

La ce varsta incep baietii sa fie interesati de o fata, fara ca acestia sa-si bata joc de ele sa rada de ele si chiar sa li se para draguta chiar daca nu o plac

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Eu am 18 si nu mi-a placut niciodata sa le jignesc sau sa rad de ele...depinde de persoana pana la urma

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Urasc sa fiu eu spargatoare de petreceri dar raspunsul castigator este:NEVER EVERhee hee
Daca exista exceptii? Bineinteleshappy
Rari dar bunitongue

| marrr a răspuns:

Depinde cand se maturizeaza.

| Fifylici a răspuns:

Depinnde acum de fiecare baiat in parte
unii pe la 16 17 altii poate mai devreme sau chiar mai tarziu
depinde de personalitatea lor

Răspuns utilizator avertizat
| irina222 a răspuns:

Hmm. Cu adevarat sa ai o relatie. pe la 16 ani. Cand deja ai intrat in maturitate si esti sigura pe faptele tale.

| rox a răspuns:

Nu cred ca depinde de varsta, ci de sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum le merge mintea: unii sunt constienti de ce le trebuie, dar prefera sa se distreze, altii cred ca doar distractia este importanta iar cea mai tare categorie: cei care se distreaza alaturi de persoana iubita.

| miruna_6654 a răspuns:

Cand se maturizeaza baietii cand au ganduri serioase astea totul depinde de ei, sunt unii ca imediat dupa varsta de 20de ani sa isi gaseasca o fata si sa se casatoreasca cu ea, sunt unii care se gandesc la ceva mai serios dupa varsta de 25 de ani.Majoritatea de la 22 de ani